Jauniešu diena


17.03.2023 Jauniešu diena “Rūgtie 18”

Šī bija 18.reize, kad tika organizēta Talsu novada Jauniešu diena “Kopā esam, darām, varam!”
Tieši pirms 20 gadiem tika organizēta pirmā Jauniešu diena Talsos! Tikai pandēmija atņēma 2 gadus šai tradīcijai. Divi nozīmīgi dzimšanas dienas cipari – 20 un 18, tāpēc šī gada tēma bija – Dzimšanas diena “Rūgtie 18!”
Jauniešu diena cauri laikiem ir saglabājusi devīzi “Kopā esam, darām, varam bez alkohola un citām apreibinošām vielām!”’
Par pasākuma vadītāju tika izvēlēts Oskars Lepers, kurš bija pašas pirmās Jauniešu dienas organizatoru komandā. Kā makslinieks vakara daļā uzstājās mūziķis Rolands Če, kurš ir talsinieks un arī pats ir iesaistījies apvienības “TAS.ES” projektos. Tradīcija arī netika lauzta arī vakara DJ izvēlē un no pulkst. 21:00 – 24:00 par muzikālo noformējumu atbildēja Toms Grēviņš, kurš nemainīgi bijis Jauniešu dienas DJ no 2011.gada.
Kopā piedalījās 28 komandas no Talsu novada un citām Latvijas vietām!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
29.03.2022. "atkal UZ VIĻŅA!"

Pēc divu gadu ilga pārtraukuma Talsu novada Bērnu un jauniešu centra jauniešu radošā darba grupa "TAS.ES" gaidīs jauniešus - skolēnu pašpārvalžu, jauniešu organizāciju vai jauniešu grupu pārstāvjus - ilgi gaidītajā jauniešu dienā "atkal UZ VIĻŅA".
Sākot plānot jauniešu dienu, tika lemts pirmo reizi to organizēt brīvdabā.
Tādēļ š.g. 21. maijā visi aktīvie jaunieši tiks gaidīti Rojas brīvdabas estrādē (Jūras ielā 10, Rojā, Rojas pagastā, Talsu novadā), lai kopīgi lektu "atkal UZ VIĻŅA"!
Sīkāk par jauniešu dienu meklē informāciju ŠEIT