JAUNUMI

Skatuves runas 1. kārtas rezultāti

Skatuves runas 1. kārtas rezultāti - Šeit (pdf)

Aicinām uz izstādi!

Manas dzimtas pūra lāde

 “Manas dzimtas pūra lāde” – ir interešu izglītībā iesaistīto audzēkņu darbu izstāde Talsu novada Bērnu un jauniešu centrā. Pūra lādē ir izšuvumi, keramika, zīmējumi, rotas, kopā 87 darbi un 117 autori no Valdemārpils vidusskolas, Dundagas vidusskolas, Rojas vidusskolas, Talsu pamatskolas, Pastendes pamatskolas, Upesgrīvas pamatskolas, Kolkas pamatskolas, Lībagu sākumskolas, Virbu sākumskolas un Talsu novada BJC keramikas un stikla mākslas, Papīra plastikas, pulciņa “Cita vizuālā māksla”, “VIZMA” un “Nāc ar mani pagleznot!” Aicinām skatīt izstādi virtuāli kā arī ievērojot epidemioloģiskos nosacījumus Talsu novada BJC.

Pulciņu ceļvedis

1. septembris

Atvērto durvju dienas

Rallijs Talsu BJC

Divas jaunas izstādes!

Talsu novada Bērnu un jauniešu centra 3. stāva foajē rotā Talsu un Dundagas novadu vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas izstāde - konkurss "Zeme mūsu rokās". (Apskati to virtuāli šeit)  . Savukārt pie Talsu novada administratīvā centra ir izkārtoti vides objekti, kurus var apskatīt gan klātienē gan virtuāli   ​. Izstādē piedalās 28 autori ar 26 darbiem no Valdemārpils vidusskolas, Talsu, Pastendes, Kolkas, Laucienes, Upesgrīvas  pamatskolām un Talsu novada Bērnu un jauniešu centra keramikas, stikla mākslas, papīra plastikas un "Nāc ar mani pagleznot" pulciņi.

Jaunieti! Esi aktīvs un piedalies!

Arī šajā gadā Talsu novada jaunieši aicināti īstenot savas idejas, piedaloties Talsu novada jauniešu iniciatīvu projektu konkursā.

Konkursa mērķis ir finansiāli atbalstīt jauniešu iniciatīvas, kas veicina Talsu novada jauniešu iekļaušanos kultūras, sporta un izglītības procesos, sekmējot viņu vērtību orientāciju, aktīvu līdzdalību un fiziskās aktivitātes.

Konkursu izsludina Talsu novada jaunatnes lietu konsultatīvā padome sadarbībā ar Talsu novada pašvaldību.

Sīkāku informāciju meklē: ej.uz/JIP_2021

Skatuves runas konkursa rezultāti

Rezultāti