Latvijas čempionāts 10 dejās. Starptautiskās sporta deju sacensības "Deviņu pakalnu ritmos -2015"

PIETEIKTIES! DALĪBNIEKI


Jaunu dalībnieku uzņemšana!

Talsu novada BJC sporta deju klubs SARA uzņem audzēkņus 2017./2018. mācību gadam grupās:
1. 5 - 6 gadi.
2. 7 - 8 gadi.
3. 9 - 11 gadi.
4. 12 - 14 gadi.
Kustība tā ir dzīve! Dzīvi nevar iedomāties bez kustībām, it īpaši bērniem, kuriem notiek fiziskā un emocionālā attīstība.
Sporta dejās bērni iegūst daudz ko citur nevar iegūt:
1. Attīsta savu ķermeņa izturību, skaistumu, stāju.
2. Attīsta ritma izjūtu un muzikalitāti.
3. Kļūst drošāki sabiedrībā, kontaktējoties ar cilvēkiem.
4. Mācās pārvarēt grūtības un sasniegt savus mērķus.
5. Mācās uzvedības kultūru un izjust stilus.
6. Zēni mācās sadarboties ar meitenēm, un meitenes ar zēniem. Mēs esam radīti būt kopā, nevis katrs pa vienām.
Un protams ir iespējams - nostiprināt savu veselību, sacensības, koncerti, dažādi tērpi, braucieni uz ārzemēm, jauni draugi, aizpildīts un piepildīts brīvais laiks utt.
Sporta dejas - tā ir interesanta un piepildīta dzīve! :)
Info: 29540964 vai rakstiet: aleksara@inbox.lv


Deviņu pakalnu ritmos 2017


Interneta tiešraide no sacensībām.

Pateicoties kompānijai energy.lv, šogad sacensības būs iespējams vērot ne tikai klātienē, bet arī interneta tiešraidē.

Links uz tiešraidi - http://www.energyonline.tv/ (sacensību laikā).


Latvijas čempionāts 10 dejās Talsos

Spēcīgākie Latvijas sporta deju pāri 24. Janvārī tiksies Talsos Desmit deju čempionātā, kad notiks starptautiskās sporta deju sacensības “Deviņu pakalnu ritmos 2015”. Dejotāji cīnīsies ne tikai par labākā pāra un čempionu titulu savā vecuma grupā, bet arī par tiesībām pārstāvēt valsti starptautiskā mērogā.
2015.gada 24.janvārī Talsu 2. Vidusskolas sporta hallē K.Mīlenbaha 32A jau 9. reizi notiks Starptautiskās sporta deju sacensības “Deviņu pakalnu ritmos”, un otro reizi Latvijas čempionāts 10 dejās. Sacensības rīko Talsu novada Bērnu un jauniešu centrs, kā arī Talsu novada Bērnu un jauniešu centra sporta deju klubs “Sara”.
Šoreiz sacensības solās būt īpaši krāšņas. Atbalstīt dejotājus klātienē esat aicināti jau no plkst. 10.00kad sāksies sacensību pirmā daļa, kurā dejos paši jaunākie dejotāji pirmskolas un klašu grupās, Deju skatē. Sacensību otrās daļas sākums plkst. 12.30 šajā daļā piedalīsies bērnu, junioru un jauniešu vecuma dalībnieki, deju klašu grupās. Trešās daļas sākums plkst. 15.00, ar šo daļu tīks atklāta Desmit deju čempionāta pirmā kārta. Vakara daļā, kuras sākums 19.00, tiks noskaidroti Latvijas čempioni desmit dejās.Ja nevari ierasties, sacensību norises vietā, vari tās vērot interneta tiešraidē, vietnē www.energyonline.tv
Čempionāti sporta deju pasaulē ir īpašs notikums. Sacensības dojotājiem notiek gadrīz katru nedēļas nogali, taču šāda mēroga sacensības sporta dejās gadā tiek rīkotastikai trīs - Latīņamerikas deju čempionats, Standarta deju čempionāts un Desmit deju čempionāts. Šajās sacensībās piedalās visi spēcīgākie sava vecuma Latvijas dejotāji un cīnās par labākā Latvijas pāra titulu. Latvijas čempioni tiek noteikti Bērnu, Junioru I, Junioru II, Juniešu, Pieaigušo un Senioru vecuma grupās un šie pāri ir tiesīgi pārstāvēt Latviju Pasaules un Eiropas čempionātos. Informācija par dalībniekiem un reģistrācija sacensībām pieejama mājaslapā www.talsubjc.lv/sara un www.lsdf.lv .

ATBALSTĪTAJI