Latvijas čempionāts 10 dejās. Starptautiskās sporta deju sacensības "Deviņu pakalnu ritmos -2015"

PIETEIKTIES! DALĪBNIEKI

Nr. Partneris v. Partneris uzv. Partnere v. Partnere uzv. Klubs/Skola
Deju skate Bērnu dārza audzēkņi – W, CH
1  Gustavs  Gluškovs   Annika Naneta    Millere  Sabiles vidusskola
2 Augusts Meijers Heidija Matvejeva Saldus
3 Daniels Prudskojs Annija Vārna Saldus PII Pasaciņa
4 Daniels  Prutskojs Elīna Treinovska Saldus PII Pasaciņa
5 Gustavs Jānis  Neilands Simona Velāviča Saldus
6 Henrijs Liepājnieks Rūta Vēdzele Sara
7 Kirils  Dviņins Arta Šteina Saldus
8 Patriks Alekss Krastiņš Samanta Videniece Sara
9 Rainers Čunka Marta Kleinberga Saldus
10 Ralfs  Dumbrājs Dārta Pētersone Sara
11 Rūdolfs Brūns Roberta Bāre Sara
12 Sebastians Miezītis Krista Roķe Saldus
13 Toms Pūce Alise Kārkliņa Saldus PII Pasaciņa
14 Toms Brasis Alise Vasiļevska Saldus PII Pasaciņa
15 Toms Smilgainis Emīlija Cēbere Sara
16 Toms Pūce Līva Resne Saldus
17 Toms Tomass Smilgainis Elīna Anna Ose Sara
18 Valters Tālbergs Estere Stepiņa Pīlādzītis, Talsi.
19 Valters Tālbergs Ksenija Nikola Bitāne Sara
Deju skate 1. - 2. klase - W, Ch, J
31  Edvards Eduards  Ošis  Melānija  Āboliņa Sabiles vidusskola
32  Rūdis  Celmiņš   Simona Kristiāna   Šakina  Sabiles vidusskola
33 Alekss Gustavs Kraulers Alīna Eizenberga Rojas viduskola
34 Alekss Gustavs  Kraulers Krista Jana Reinholde Rojas Vidusskola
35 Alekss Gustavs  Kraulers Adrija Cielava Rojas Vidusskola
36 Alekss Gustavs  Kraulers Liene Kuzmuka Rojas Vidusskola
37 Alekss Marks Kilmits Patrīcija Freimane Rojas vidusskola
38 Alekss Marks Kilmits Paula Feldmane Rojas vidusskola
39 Arnis Bite Ieva Ābolińa Sara
40 Edgars Dambis Ieva Lēmane Kandavas Kārļa Mīlenbaha vidusskola
41 Edgars  Dambis Paula-Sindija Vītola Kandavas Kārļa Mīlenbaha vidusskola
42 Eduards  Dumbrājs Nora  Osīte Sara
43 Elans Balgalvis Paula Šteina Saldus
44 Jānis Bumbieris Elza Landmane Ventspils 4. vidusskola
45 Kārlis Āboltiņš Marta-Rūta Araka Kandavas Kārļa Mīlenbaha vidusskola
46 Mareks Dihuhs Maria Hesa Kandavas Kārļa Mīlenbaha vidusskola
47 Markuss Dižbite Estere Bondarenko Kandavas Kārļa Mīlenbaha vidusskola
48 Matīss  Boumgards Marianna  Čikute Ventspils 4. vidusskola
49 Matīss  Boumgards Elza Zecmane Ventspils 4. vidusskola
50 Matīss  Mažims Marta Pļiskova Ventspils 4. vidusskola
51 Matīss  Mažims Justīne  Ofkante Ventspils 4. vidusskola
52 Pauls Pēteris Sniedziņš Parisa Patrīcija Šepetovska Kandava
53 Raitis Vilmanis Paula Estere Ķieģele Kandavas Kārļa Mīlenbaha vidusskola
54 Ralfs Zvaigznītis Paula Lietiņa Kandavas Kārļa Mīlenbaha vidusskola
55 Ralfs Kurzemnieks Viktorija Timoško Kandavas Kārļa Mīlenbaha vidusskola
56 Ričards Bambis Helēna-Krista   Dombrovska Kandavas Kārļa Mīlenbaha vidusskola
57 Ričards Bambis Paula-Sindija Vītolai Kandavas Kārļa Mīlenbaha vidusskola
58 Rodrigo Kirsteins Megija Smilgaine Rojas vidusskola
59 Rodrigo Kiršteins Emīlija  Krūziņa Rojas vidusskola
60 Rodrigo Kiršteins Sanija Antāne Rojas vidusskola
61 Rodrigo  Kirsteins Kira Khlus Rojas viduskola
62 Valters Kānbergs Anete  Rolle Ventspils 4. vidusskola
Deju skate 3. - 4. klase - W, Q, Ch, J
71 Artis  Diduhs Elizabete  Šteinberga Kandavas K.Mīlenbaha vidusskola
72 Artūrs  Fomins Ance  Bīrone Kandavas K.Mīlenbaha vidusskola
73 Horens Neilands Marta Rancāne Saldus
74 Intars  Rēvičs Ieva Grinite Rojas vidusskola
75 Jian  Guan Elza Ievina Sara
76 Juris  Riekstins Arianna Ditmane Sara
77 Karels Klēģeris Zaiga Lauduma-Ļaudupa Aura
78 Lukass Carniglia Katrina Ņikonova Sara
79 Rinalds Olbeks ElizabeteE Šteinberga Kandavas Kārļa Mīlenbaha vidusskola
80 Roberts  Sidra Melisa  Mišina Ventspils 4. vidusskola
81 Roberts  Sidra Elīna Āpse Ventspils 4. vidusskola
82 Viesturs Ralfs Pūne Paula Irbe Saldus
Meitenes SOLO 2004.dz.g un jaunākas –W,Q,Ch,J
91 Ita Krauze Saldus
Meitenes SOLO 2002.dz.g. un jaunākas – W, V, Q, Ch, R, J
95 Anna Fārenhorste Sara
96 Monta  Januševska Saldus
Iesācēji 2003. dz. g. un jaunāki 2. - 3. līm - W, Q, CH, J
1 Eduards Dumbrājs Nora Osīte Sara
2 Elans Balgalvis Paula Šteina Saldus
3 Jēkabs Puriņš Megija  Gruika Sara
4 Karels Klēģeris Zaiga Ļauduma-Ļaudupa Aura
5 Kristers  Čunka Sindija Granta Saldus
6 Patriks  Āboliņš Monna Podniece Sara
7 Rainers Pocjus Anna  Pumpura Saldus
8 Roberts Raudziņš Marta Elizabete  Mulareka Sara
9 Viesturs  Rēvičs Patricija Pjatakova Sara
Juniori I E4
16 Augustas Višinskas Ieva Jotkutė Lūgnė, Lithuania
17 Daņiils  Smirnovs Sofija Piskura Ziemeļblāzma
18 Gusts Henrijs Stanga Kate Sproģe Sara
19 Krišs  Švīgers Alise Horste Sara
20 Maiks  Podoļskis Patrīcija Anna Liepa Lielupe
21 Markuss Ukstiņš Diāna Kostrova Aura
22 Niks  Lagzdiņš Nikola Mūrniece Aurum
23 Rafaiļs  Aļeskerovs Elīna  Sudraba Aura
24 Raivo Rosvalds Vanessa Siksna Aura
25 Romans  Gailišs Alisa Motorina Magic Dance Studio
Juniori II E6
31 Mārtiņš Mūrnieks Alise Krūmiņa Saldus
32 Niks Arkādijs Daranda Ilva  Vilkavecka Aura
33 Rokas Andreičikas Guoda Stoškutė  Lūgnė, Lithuania
Iesācēji 2006. dz. g. un jaunāki 1.-2. līm. - W, Ch
36 Jānis Bumbieris Elza Landmane Ventspils 4. vidusskola
37 Kirils Dviņins Arta Šteina Saldus
38 Matīss  Boumgards Elza Zecmane Ventspils 4. vidusskola
39 Matīss  Boumgards Marianna  Čikute Ventspils 4. vidusskola
40 Matīss  Mažims Marta Pļiskova Ventspils 4. vidusskola
41 Matīss  Mažims Justīne  Ofkante Ventspils 4. vidusskola
42 Ralfs Dumbrājs Dārta Pētersone Sara
43 Reinis Hartmanis Helēna Līna Pļuska Saldus
44 Rūdolfs Millers Elizabete Vindiga Aura
45 Toms Brasis Alise Vasiļevska Saldus PII Pasaciņa
46 Valters Kānbergs Anete  Rolle Ventspils 4. vidusskola
Bērni I E4
51 Aleksis Buliņš Nikolija Ņikitina Estētika
52 Andrejs Ivanovs Alina Aniscenko Elfs
53 Artūrs Hugo  Strokšs Elizabete  Pēkšena Sara
54 Daniils Jukšs Poļina Karimova Estētika
55 Edvards  Markovs Tifānija Priede Zīle
56 Emīls Indriksons Beāte Beatrise Pētersone Zīle
57 Rainers  Pocjus Anna  Pumpura Saldus
58 Ričards Krīviņš Eva Grāvare Daces deju skola
59 Roberts Ceimers Juliana Horta Estētika
60 Toms Špīlbergs Nikola Macijevska Škutāna DS
61 Valters Ragovskis Emīlija Tālberga Deju studija 7
62 Dmitri Zeleznjakov Aliina Vedenbaum Esperanza, Estonia
Bērni II E4
66 Alisher  Abidov Anastasija Onufrijeva Klasika
67 Deniss Mihailovs Annija Rudmieze Rīgas skolēnu pils
68 Kristers Čunka Sindija Granta Saldus
69 Kristers Straume Eva Samanta Trapāne Škutāna DS
70 Kristers  Jerofejevs  Raimonda Ance Dobiline Lielupe
71 Kristians Mārtiņš  Ramiņš Alise Kristāla Lielupe
72 Markuss Būmanis Zane Zaksa Lielupe
73 Markuss Jurberģis Ance Grietēna Aura
74 Mihails Orlovs Antonina Antonova Elfs
75 Miklss Slavinskis Viktorija Radziņa Lielupe
76 Ralfs Saučuks Paula Minčionoka Aura
77 Reinis Līdaka Estere Ķuze Škutāna DS
78 Sergejs Andžāns Aļona Ignatāne Mirada
79 Uvis Deķeris Dārta Lībeka Lesto
Juniori II/ Jaunieši „E6+D” klase
86 Artemijs Naglis Simona Skudra Viva
87 Deivids Siliņš Patrīcija Jerofejeva Lielupe
88 Doviltas Kėrys Iveta Aukštaitytė Lūgnė, Lithuania
89 Everts Krauklis Krista Emīlija Kalēja Zīle
90 Mārtiņš Mūrnieks Alise Krūmiņa Saldus
91 Mārtiņš Rovītis Anastasija Šmeļova Rīgas skolēnu pils
92 Matīss Pošivs Jūlija Kokoreviča Balvu BJSS
93 Niks Arkādijs Daranda Ilva  Vilkavecka Aura
94 Ričards Gorbunovs Alevtina Gutmane Esperanza
95 Toms Egīls Jucēvičš Laura  Šinkarēviča Lielupe
96 Vilis Viljams  Meijers Estere Špade Saldus
Jaunieši U21 10 dejas LČ
1 Artūrs Leškovskis Darja Snurņicina Rihtera deju skola
2 Dmitrijs Zujevs Annija Krasovska Dzintars
3 Karols Junelis Polina Golubeva Dzintars
4 Navids Hasans Keita Straume Stars
5 Sauts Yegor Usmanova Kseniia Vecrīga
6 Timirlan Abidov Annika Valma Klasika
7 Viesturs Vāravs Inese Kukle Daugava
Bērni 6 dejas LČ
1 Alans Orda Arina Mohova Daces deju skola
2 Aleksejs Gutenko Patricija  Čapule Mirada
3 Alisher Abidov Anastasija Onufrijeva Klasika
4 Ardis Pujats Valērija Legajeva Viva
5 Artemijs Plakitins Anastasija Lečebrina Klasika
6 Arts Stuberovskis Dana Jerumāne Mirada
7 Artūrs Hugo Strokšs Elizabete Pēkšena Sara
8 Daniils  Bulajevs Veronika Antoščenko Dance4U
9 Dāvids Kļimovskis Marija Paščenko Daces deju skola
10 Dominiks Dravnieks Tīna Valerte Dūšas Deju skola
11 Edvards Eglītis Džiliāna  Heinrihsone Vērdiņš
12 Edvards  Markovs Tifānija Priede Zīle
13 Elans Kristers  Vilimanis Kristīne Sīmane-Ambaine Estētika
14 Emīls Indriksons Beāte Beatrise Pētersone Zīle
15 Endijs Milbergs Anastasija Ļebedeva Vērdiņš
16 Ernests Dimants Zane Kalniņa Mirada
17 Kirils Bogacovs-Kudrevatih Ksenija Oniscenko Škutāna DS
18 Kristers Edgars Rauska Amanda Miltiņa Zīle
19 Maksims Šerins Olesja Slastjone Vecrīga
20 Oļegs Koniščuks Arina Koniščuka Boginiča DS
21 Oļegs Bērziņš Anna Bērziņa Dūšas Deju skola
22 Oskars Gulbis Nikola Pankova Mirada
23 Reinis Līdaka Estere Ķuze Škutāna DS
24 Ričards Krēsle Alita Zinovatna Vecrīga
25 Roberts Ceimers Juliana Horta Estētika
26 Roberts  Punka Daria Malysheva Škutāna DS
Juniori I 8 dejas LČ
31 Aleksejs Kudrjavcevs Marija Ranše Polārzvaigzne
32 Aleksis Visockis Karīna  Kārkliņa Škutāna DS
33 Armands Ezergailis Alisa   Aņisimova Aurum
34 Arsēnijs Vorona Katerina Žegaļina Rihtera deju skola
35 Artūrs Kotovs Ērika Elizabete  Latņikova Deju studija 7
36 Arturs  Biele Sofija Siribordina Piruete
37 Dagnis Ločmeļs Dinija Zača Balvu BJSS
38 Daniils Buinickis Daniela Ivenkova Viva
39 Dmitrijs  Šatibelko Alisa Meļnikova Sikspārnis
40 Emīls Misiņš Dana Irbe Aurum
41 Gustavs Bergmanis Helma Vīksna Daugava
42 Jānis  Ozols Laura Stūraine Mirada
43 Jāns Jānis Krēmers Luīze Viškinte Vecrīga
44 Klimentijs Koņevs Evelīna Inne Dancers
45 Krisjanis Eduards Eriksons  Milana  Knirko Magic Dance Studio
46 Kristers Šmits Katrīna Atholde Vecrīga
47 Kristers Gromovs Paula Dravniece Dūšas Deju skola
48 Nikita Toms Linda Aboltina Aurum
49 Nikolajs Vetčinņikovs  Anastasija  Nebogatiha  Aurum
50 Oskars Vainovskis Līva Dārzniece Dzintars
51 Reinis Dimants Alise PlĪkša Mirada
52 Roberts Urtāns Anete Medniece Vērdiņš
53 Roberts Andersons Jekaterina Rasimjonoka Dzintars
54 Rūdolfs Kārlis  Knauts Liene Upīte Lesto
55 Sevastjans Sergejevs Everita Kļaviņa Daugava
56 Timurs Suroveškins Ksenija Razina Rihtera deju skola
Juniori II 10 dejas LČ
61 Adis Orda Anastasija Bengarde Daces deju skola
62 Agnis Freimanis Elīza  Stražinska Dancers
63 Andrejs Griņevičs Anna Marija Civako Vecrīga
64 Daniels Simsons Katrīna Stražinska Dancers
65 Deniss Ivačenkovs Kerija-Tīna Ūdre Deju studija 7
66 Gints Helmuts Gredzens Betija Kaire Lesto
67 Haralds Lūkins Karīna Anete Mazjāne Stars
68 Harijs Vīksna Laura Mežsarga Daugava
69 Harijs Lambergs Elizabete Tauriņa Dūšas Deju skola
70 Kristians Cers Rūta Punka Škutāna DS
71 Kristiāns Mārtiņš Kurzemnieks Melānija Keiša Daugava
72 Lauris Limbergs Una Laura Siliņa Rihtera deju skola
73 Leonards Petkevičs Polina Cepilova Dzintars
74 Matīss Zelčs Samanta Elizabete Cielaka Balvu BJSS
75 Ņikita Morozovs Patrīcija Lielnora Vecrīga
76 Niks Habarovs Loretta Putrale Daugava
77 Pauls Ozoliņš Elza Nikola Rauza Dzintars
78 Rihards Eniņš Ance Marija Reča Rihtera deju skola
79 Roens Rande Jekaterīna Daņiļeviča Vecrīga
Jaunieši 10 dejas LČ
83 Artūrs Rudzītis Estere  Stirāne Mario
84 Bogdans Tihoņenko Katrīna Ērgle Rihtera deju skola
85 Denis Gudovskiy Megija Dana Morīte Dūšas Deju skola
86 Dins Pujats Santa Vlasa Viva
87 Edijs Endijs Ābols Laura Bernāte Rihtera deju skola
88 Everts Gulbis Elīna Kalvāne Vecrīga
89 Jānis Reinis Beikmanis Annija Daniela Pivina Mario
90 Maksims Gorelovs Liāna Stuberovska Mirada
91 Mareks Rastopčins Ieva Mangulsone Viva
92 Ņikita Tarasenko Viktorija Ozola Mirada
93 Patriks Simsons Viviāna Belousova Dancers
94 Pēteris Kristers  Škavronskis Valērija Mišela  Petruņa Dancers
95 Romans  Dobrecovs Marija Dolgopolova Viva
96 Yegor Sauts Kseniia Usmanova Vecrīga
Pieaugušie 10 dejas LČ
11 Artūrs Leškovskis Darja Snurņicina Rihtera deju skola
12 Dmitrijs Zujevs Annija Krasovska Dzintars
13 Edgars Seļezņevs Olga Gubkina Polārzvaigzne
14 Kārlis Treijs Anastasiia Krivosheeva Mario
15 Karols Junelis Polina Golubeva Dzintars
16 Marts Puniņš Dana Jākobsone Dūšas Deju skola
17 Ruslans Tufetulovs Roksolana Soha Polārzvaigzne
18 Timirlan Abidov Annika Valma Klasika
19 Viesturs Vāravs Inese Kukle Daugava
Seniori 10 dejas LČ
25 Guntars Mazkalns Agita Bernarde Andra DS
26 Juris Strazdiņš Ināra Strazdiņa Daces deju skola
27 Romualdas Jokšas Ilona Jokša Timšāna DS
28 Sergejs  Latņikovs Kristīne Latņikova Deju studija 7



ATBALSTĪTAJI